امیر مسعودی | منابع ریاضی امیر مسعودی و منابع فیزیک امیر مسعودی

امیر مسعودی

امیر مسعودی | منابع ریاضی امیر مسعودی و منابع فیزیک امیر مسعودی

امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک برتر کشور است که با تدریسی از نوع تکنیکی و رمز گردانی شده این دو درس ریاضی و فیزیک را برای داوطلبان کنکوری راحت تر از گذشته کرده است.

امیرمسعودی زیر نظر کنکور آسان و گیلنا فعالیت می کند و مدرس برنامه های تلویزیونی اوج یادگیری و زنگ پنجم و یادگیری آسان می باشد. ایشان در برنامه های اوج یادگیری و یادگیری آسان و زنگ پنجم نمونه تدریس های تکنیکی خود را ارائه می دهد و داوطلبان کنکور می توانند ضمن آشنایی با تدریس های ایشان در صورت تمایل منابع فیزیک و ریاضی امیر مسعودی را تهیه کنند.

ایشان در منابع آموزشی ریاضی و فیزیک خود اول آموزش کامل مفهوم درس را به داوطلبان یاد می دهد که اگر از لحاظ پایه ای مشکل داشته باشند یا مطالب را فراموش کرده باشند مفهوم درس را یاد بگیرند و سپس با تکنیک های تست زنی را به داوطلبان یاد می دهد که دیگر نیاز نباشد برای تست های ریاضی و فیزیک از روش های وقت گیر و پیچیده استفاده کنند و داوطلبان کنکوری می توانند اکثر تست های ریاضی و فیزیک را در کمترین زمان حتی زیر ۳۰ و ۴۰ ثانیه به جواب برسانند.

همچنین قیمت منابع ریاضی و فیزیک امیر مسعودی را می توانید در لینک های زیر ببینید:

لیست قیمت منابع ریاضی

لیست قیمت منابع فیزیک

برای استفاده از منابع ریاضی و فیزیک امیر مسعودی می توانید با مشاور های کنکور آسان در ارتباط باشید و پس از تعیین سطح منابع متناسب با خود را دریافت کنید.

برای تهیه ی منابع فیزیک و ریاضی و دیگر منابع اوج یادگیری با شماره ی ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ در ارتباط باشید. همچنین برنامه ریزی متناسب با خودتان را نیز می توانید به صورت رایگان از مشاوران گیلنا دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید