برنامه یادگیری آسان شبکه چهارم سیما | واحد تایید مشاورین یادگیری آسان

یادگیری آسان
مقالات

برنامه یادگیری آسان شبکه چهارم سیما | واحد تایید مشاورین یادگیری آسان

برنامه یادگیری آسان محصول مشترک شبکه چهارم سیما و موسسه کنکور آسان و انتشارات گیلنا می باشد که همه روزه عصر از شبکه چهارم پخش می شود و به مشاوره برای داوطلبان کنکور و دانش آموزان عزیز می پردازد.

در برنامه یادگیری آسان مدرسان برتر کشور که زیر نظر موسسه کنکور آسان کار می کنند نمونه تدریس های خود را ارائه می دهند و دانش آموزان می توانند با نگاه کردن تدریس های اساتید برتر کشور مثل مهندس امیر مسعودی و استاد احمدی و عارف ربیعیان و دکتر امیر دانش زاده و… با نمونه تدریس های این اساتید آشنا شوند و در صورت تمایل از منابع کمک آموزشی برنامه یادگیری آسان استفاده کنند.

همچنین مشاوران موسسه کنکور آسان در برنامه یادگیری آسان حاضر می شوند و به ارائه مطالب مشاوره ای برای کمک به دانش آموزان و داوطلبان کنکور می پردازند. همچنین مشاوره و برنامه ریزی رایگان تا کنکور هم متناسب با شرایط عزیزان کنکوری در برنامه یادگیری آسان به آن ها ارائه می شود و دانش آموزان عزیز می توانند زیر نظر بهترین و کار بلد ترین مشاوران که همگی رتبه برتر های کنکور بوده اند خود را برای کنکور آماده کنند.

داوطلبان کنکور در صورت نیاز می توانند از محصولات برنامه یادگیری آسان نیز استفاده کنند . به اوج مهارت در تست زنی برسند. اساتید برتر کشور در محصولات موسسه کنکور آسان است در ابتدا آموزش کامل مفهوم درس را به داوطلبان عزیز ارائه می دهند که اگر از لحاط پایه ای مشکل داشند یا مطالب را فراموش کرده بودند یا حتی برای امتحانت تشریحی خواستند استفاده کنند کامل مطالب را یاد بگیرند.

در ادامه تکنیک های تست زنی ارائه می شود که دیگر نیاز نیست داوطلبان کنکوری برای حل تست ها از روش های تشریحی و زمان گیر استفاده کنند و می توانند حتی سخت ترین تست های کنکور را در کمترین زنان ممکن و حتی زیر ۲۰ و ۳۰ ثانیه به جواب برسانند.

در صورت تمایل برای ارتباط با مشاوران برنامه یادگیری آسان و تهیه منابع آموزشی و حتی ارتباط با اساتید انتشارات گیلنا نظیر مهندس امیر مسعودی و استاد احمدی می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

عجیب ترین سوالات کنکور
مقالات
عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است

عجیب ترین سوالات کنکور عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است اوج یادگیری  در این مقاله از سایت رسمی کنکور آسان است برای شما داوطلبان کنکور عجیب ترین سوالات کنکور را آورده ایم در این مقاله با عجیب ترین سوالات کنکور آشنا خواهید شد جای خالی را با …

ظرفیت دانشگاه
مقالات
ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور

ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور از لحاظ پذیرش امیر مسعودی مدرس فیزیک کنکور آسان است در مورد ظرفیت دانشگاه توضیح می دهد: نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تهران ظرفیت رشته : ۱۰۶ آخرین رتبه قبولی منطقه ۱ : ۵۸ آخرین رتبه قبولی منطقه ۲ …

تماس