بهترین روش مطالعه درس زبان انگلیسی در سایت برنامه اوج یادگیری

زبان انگلیسی
مشاوره و برنامه ریزی

بهترین روش مطالعه درس زبان انگلیسی در سایت برنامه اوج یادگیری

درس زبان انگلیسی درسی است که اکثر داوطلبان با آن مشکل دارند و حتی آن را سفید می گذارند اما واقعا اینجوری نیست که نتوان در این درس به درصد خوبی رسید و با داشتن یک برنامه ریزی خوب برای این درس و تمرین و تکرار می توانید درصد خوبی در این درس به دست آورید.

مطمئنا فرار ترین درسی که داوطلبان کنکوری می خوانند زبان انگلیسی است که خیلی زود فراموش می شود و اگر مرور منظمی در برنامه خود نداشته باشید تلاش های شما نمی تواند نتیحه ی خوبی داشته باشد و مطالب خیلی زود از ذهن شما پاک می شوند.

در همین درس زبان انگلیسی نیز فرار ترین قسمت به لغات زبان اختصاص می یابد. به طوری که حتی دبیران زبان هم با مشکل فراموشی لغات مواجه هستند و باید طی فواصل منظم مرور داشته باشند.

توصیه ی مشاوران اوج یادگیری به شما این است که از همین اول کار به فکر لغات زبان باشید و طی یک برنامه ریزی مشخص تا کنکور لغات مورد نیاز را چندین بار بخوانید و مرور داشته باشید به این منظور می توانید هر شب بین بیست دقیقه تا نیم ساعت را به حفظ لغات زبان اختصاص دهید با این کار می توانید به تسلط زیادی روی لغات زبان برسید.

شما باید به این موضوع توجه داشته باشید که علاوه بر معنی خود لغات شما باید در متون زبان انگلیسی هم لغات زا معنی کنید که این موضوع اهمیت یادگیری کلیه ی لغات کتاب را برای ما روشن می سازد.

بعد از اینکه به طور منظم و طی فواصل مشخص لغات زبان را خواندید و به تسلط نسبی روی آن ها رسیدید نوبت به تست زنی می رسد تست زدن برای لغات می تونه به افزایش مهارت شما و درک بهتر از تست های کنکور کمک کنه چون بعضا گزینه هایی که برای پاسخ تست های لغات کنکور می دهند معانی نزدیکی به هم دارند و شما با تست زنی زیاد می توانید درک بهتری از تست های لغات زبان انگلیسی داشته باشید.

شما داوطلبان عزیز گیلنا هر چقدر زمان بیشتری در طول هفته تست بزنید سرعت بیشتری در معنا کردن یک جمله ی انگلیسی می توانید به دست آورید به طوری که بعد از گذشت مدتی در عرض چند ثانیه می توانید یک جمله ی انگلیسی را معنی کنید.

مباحث دیگر که برای درس زبان انگلیسی در کنکور مطرح می شود به ریدینگ و کلوز تست مربوط می شود که اکثر داوطلبان کنکور با در مواجهه با تست های این دو مبحث با مشکلات زیادی دست و پنجه می کنند که عمده ضعف داوطلبان در این مباحث دلیلی ندارد جز ضعف در خواندن متن های انگلیسی.

از نظر مشاوران زنگ پنجم برای حل تست های این مباحث راهی جز تمرین و تکرار زیاد نخواهید داشت و تنها با این کار می توانید به خوبی از پس تست های این مباحث بر بیایید مطمئنا شما با تمرین تست های زیادی در این مبحث خواهید دید که وضعیتتان نسبت به روز های اول تغییر زیادی خواهد کرد پیشنهاد من به شما تمرین سه مجموعه ریدینگ و کلوز تست در هر هفته می باشد.

مجموعه تست هایی که برای ریدینگ و کلوز تست استفاده می کنید هم می تواند تست های سراسری سال های گذشته یا تست های تالیفی استاندارد باشد.

هنگام حل تست های ریدینگ و کلوز تست اگر معنی کلمه ای را نمی دانستید آن را مارک کنید تا در مرور لغات آن را بخوانید.

در مورد منابعی که برای این درس استفاده می کنید هم توصیه ما به شما دانش آموزان کنکور آسان این است با منابع مختلف خود را سردرگم نکنید و یک منبع مناسب برای خود تهیه کنید و تا کنکور با آن پیش بروید.

همچنین شما می توانید از محصولات زبان موسسه گیلنا و کنکور آسان است استفاده کنید. در صورتی که هر گونه سوالی در مورد درس زبان انگلیسی و روش مطالعه آن داشتید می توانید با مشاوران یادگیری آسان و زنگ پنجم ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس جهت ارتباط با امیر مسعودی ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و برنامه ریزی
گفت‌ و گو با رتبه های برتر اوج یادگیری

گفت‌ و گو با رتبه های برتر اوج یادگیری و یادگیری آسان گفت‌ و گو با رتبه های برتر موسسه اوج یادگیری و یادگیری آسان ۹۳ درصد از رتبه های زیر ۱۰۰ یادگیری آسان :با استفاده از تدریس های عربی و دین و زندگی و ادبیات استاد حسین احمدی و …

انواع اضطراب
مشاوره و برنامه ریزی
انواع اضطراب خوب و بد

انواع اضطراب خوب و بد در از نظر اوج یادگیری انواع اضطراب خوب و بد و کارایی آن در کنکور آسان است اضطراب تسهیل کننده یا تسریع کننده (طبیعی) : به اضطراب کم و یا در حد معقول که موجب تلاش بیشتر برای کسب موفقیت می‌ شود و نتیجه بهتری …

یادگیری عمیق
مشاوره و برنامه ریزی
یادگیری عمیق چه زمانی انجام شده؟

یادگیری عمیق چه زمانی انجام شده؟ با اوج یادگیری مطالعه عمیق خوب داشته باشیم یادگیری عمیق و خوب چه زمانی می فهمیم یادگیری عمیق انجام شده است؟ بتوانید آن موضوع را به زبان خود بیان کنید بتوانید در جاهای ضروری علت ها را ذکر کنید و موضوع را تحلیل و …

تماس