تست آموزشی مهم ترین کاری که داوطلبان کنکوری بعد از مطالعه باید انجام دهند در اوج یادگیری

تست آموزشی
مشاوره و برنامه ریزی

تست آموزشی مهم ترین کاری که داوطلبان کنکوری بعد از مطالعه باید انجام دهند در اوج یادگیری

مشکل اصلی اکثر بجه های کنکوری ترس از تست زدن است. بعضی از کنکوری ها از اینکه تست رو اشتباه بزنن می ترسن برای همین کمتر سراغ تست زنی میرن چون اگه تست هارو اشتباه بزنن روحیه شون رو از دست میدن برای همین بیشتر به مطالعه تشریحی اکتفا می کنند.

در حالی که طبق نظر مشاوران برنامه اوج یادگیری این روش بسیار اشتباه است و باید تست زنی منظمی را در برنامه خود برای کنکور داشته باشید.

بعد از مطالعه ی اکثر درس ها باید تست زده شود چون این نوع تست به مسلط شدن روی مبحث کمک زیادی می کند برای همین این نوع تست ها را تست آموزشی می نامیم پس وقتی اگر بعد از مطالعه ی یک مبحث تست آموزشی نزنید نمی توانید به نکات مهم کنکوری مطلب پی ببرید.

شما دانش آموزان گیلنا وقتی این تست ها را می زنید نباید توقع این را داشته باشید که تست ها را کاملا درست به جواب برسانید چون هدف این تست یادگیری و پی بردن به اشتباهات است نه اینکه خودتان را بخواهید بسنجید.

مطمئا اگر این مرحله را به خوبی بگذرانید می توانید در مراحل بعدی تست زنی به خوبی از پس تست زدن بربیایید.

داوطلبان عزیز برنامه زنگ پنجم در مرحله ای که تست آموزشی می زنید مدت زمانی که برای حل تست ها سپری می شود مهم نیست پس زمان را در نظر نگیرید و در صورتی که جواب درست تست را نمی دانستید اول به منابع آموزشی خود مراحعه کنید و بعد از آن سعی کنید به تست ها جواب بدید سپس اگر نتوانستید جواب تست را پیدا کنید بعد از آن پاسخنامه را نگاه کنید.

باز هم مشاوران برنامه یادگیری آسان به شما تاکید می کنند تست آموزشی را جدی بگیرید که زدن این نوع تست ها کمک زیادی به مسلط شدن شما روی مبحث می کند و میزان تستی که میزنید را از کم شروع کنید و به مرور زمان بیشتر کنید.

درست زدن تست ها الان اهمیت زیادی ندارد نکته ی مهم تمرین کردن است و اینکه به اشتباهات خود پی ببرید.

برای مشاوره رایگان با مشاوران برنامه یادگیری آسان و اوج یادگیری و زنگ پنجم و رتبه برتر های موسسه گیلنا و کنکور آسان است و مهندس امیر مسعودی با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره و برنامه ریزی
گفت‌ و گو با رتبه های برتر اوج یادگیری

گفت‌ و گو با رتبه های برتر اوج یادگیری و یادگیری آسان گفت‌ و گو با رتبه های برتر موسسه اوج یادگیری و یادگیری آسان ۹۳ درصد از رتبه های زیر ۱۰۰ یادگیری آسان :با استفاده از تدریس های عربی و دین و زندگی و ادبیات استاد حسین احمدی و …

انواع اضطراب
مشاوره و برنامه ریزی
انواع اضطراب خوب و بد

انواع اضطراب خوب و بد در از نظر اوج یادگیری انواع اضطراب خوب و بد و کارایی آن در کنکور آسان است اضطراب تسهیل کننده یا تسریع کننده (طبیعی) : به اضطراب کم و یا در حد معقول که موجب تلاش بیشتر برای کسب موفقیت می‌ شود و نتیجه بهتری …

یادگیری عمیق
مشاوره و برنامه ریزی
یادگیری عمیق چه زمانی انجام شده؟

یادگیری عمیق چه زمانی انجام شده؟ با اوج یادگیری مطالعه عمیق خوب داشته باشیم یادگیری عمیق و خوب چه زمانی می فهمیم یادگیری عمیق انجام شده است؟ بتوانید آن موضوع را به زبان خود بیان کنید بتوانید در جاهای ضروری علت ها را ذکر کنید و موضوع را تحلیل و …

تماس