توضیح در مورد تست های آزمونی در برنامه یادگیری آسان

تست های آزمونی
مقالات

توضیح در مورد تست های آزمونی در برنامه یادگیری آسان

در مطلب قبلی در مورد شیوه ی تست زنی آموزشی با شما داوطلبان عزیز برنامه یادگیری آسان صحبت کردیم و در این مطلب قصد داریم شما رو با مرحله بعدی تست زنی آشنا کنیم که تست های آزمونی می باشد.

منظور از تست زنی آزمونی این است که در این نوع تست زین شما باید تست بزنید که خودتان را محک بزنید و ببینید مطالبی که خوانده اید را چقدر بلد هستید.

در تست زنی آزمونی شما باید زمان دار تست بزنید و درصد بگیرید تا بتوانید ارزیابی ای از خود داشته باشید و برای رفع اشکالات خود تلاش کنید.

پیشنهاد مشاورین یادگیری آسان به شما این است که برای تست های آزمونی از تست هایی که قبلا در آن ها مشکل داشتید یا به نظرتان سخت می آید استفاده کنید مثل تست های نزده یا تست های اشتباه پاسخ داده شده یا تست هایی که به نظرتان حاوی نکته ی خاصی هستند.

سعی کنید هنگام زدن این نوع تست ها قواعد و چارچوب آزمون دادن را برای خودش شبیه سازی کنید. مثلا ما به شما پیشنهاد می دهیم که قبل از آزمون های آزمایشی زدن تست های آزمونی یا بررسی آن ها را در دستور کار خود قرار دهید که این کار بسیار به شما کمک می کند.

بعد از زدن تست های آزمونی تست ها و پاسخ های آن ها را بررسی کنید و سوالاتی که در آن ها مشکل داشتید را دوباره تمرین کنید و اگر نکته ای در داخل تست ها پیدا کردید به جزوه یا کتاب خود اضافه کنید که بعدا مرور کنید.

توصیه آخر مشاوران برنامه یادگیری آسان به شما این است که سعی کنید دو سه روز بعد از اینکه مبحثی برای شما آموزش داده شد و خودتان آن را خواندید تست های آزمونی را بزنید تا میزان تسلط خود در آن مبحث را متوجه شوید و در صورت عدم تسلط دوباره مطالعه ان مبحث را در دستور کار خود قرار دهید.

جهت دریافت مشاوره درمورد تست زنی در آزمون از کنکور آسان است و امیر مسعودی با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

عجیب ترین سوالات کنکور
مقالات
عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است

عجیب ترین سوالات کنکور عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است اوج یادگیری  در این مقاله از سایت رسمی کنکور آسان است برای شما داوطلبان کنکور عجیب ترین سوالات کنکور را آورده ایم در این مقاله با عجیب ترین سوالات کنکور آشنا خواهید شد جای خالی را با …

ظرفیت دانشگاه
مقالات
ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور

ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور از لحاظ پذیرش امیر مسعودی مدرس فیزیک کنکور آسان است در مورد ظرفیت دانشگاه توضیح می دهد: نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تهران ظرفیت رشته : ۱۰۶ آخرین رتبه قبولی منطقه ۱ : ۵۸ آخرین رتبه قبولی منطقه ۲ …

تماس