توضیح در مورد تست های آزمونی در برنامه یادگیری آسان

تست های آزمونی
مقالات

توضیح در مورد تست های آزمونی در برنامه یادگیری آسان

در مطلب قبلی در مورد شیوه ی تست زنی آموزشی با شما داوطلبان عزیز برنامه یادگیری آسان صحبت کردیم و در این مطلب قصد داریم شما رو با مرحله بعدی تست زنی آشنا کنیم که تست های آزمونی می باشد.

منظور از تست زنی آزمونی این است که در این نوع تست زین شما باید تست بزنید که خودتان را محک بزنید و ببینید مطالبی که خوانده اید را چقدر بلد هستید.

در تست زنی آزمونی شما باید زمان دار تست بزنید و درصد بگیرید تا بتوانید ارزیابی ای از خود داشته باشید و برای رفع اشکالات خود تلاش کنید.

پیشنهاد مشاورین یادگیری آسان به شما این است که برای تست های آزمونی از تست هایی که قبلا در آن ها مشکل داشتید یا به نظرتان سخت می آید استفاده کنید مثل تست های نزده یا تست های اشتباه پاسخ داده شده یا تست هایی که به نظرتان حاوی نکته ی خاصی هستند.

سعی کنید هنگام زدن این نوع تست ها قواعد و چارچوب آزمون دادن را برای خودش شبیه سازی کنید. مثلا ما به شما پیشنهاد می دهیم که قبل از آزمون های آزمایشی زدن تست های آزمونی یا بررسی آن ها را در دستور کار خود قرار دهید که این کار بسیار به شما کمک می کند.

بعد از زدن تست های آزمونی تست ها و پاسخ های آن ها را بررسی کنید و سوالاتی که در آن ها مشکل داشتید را دوباره تمرین کنید و اگر نکته ای در داخل تست ها پیدا کردید به جزوه یا کتاب خود اضافه کنید که بعدا مرور کنید.

توصیه آخر مشاوران برنامه یادگیری آسان به شما این است که سعی کنید دو سه روز بعد از اینکه مبحثی برای شما آموزش داده شد و خودتان آن را خواندید تست های آزمونی را بزنید تا میزان تسلط خود در آن مبحث را متوجه شوید و در صورت عدم تسلط دوباره مطالعه ان مبحث را در دستور کار خود قرار دهید.

جهت دریافت مشاوره درمورد تست زنی در آزمون از کنکور آسان است و امیر مسعودی با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه

جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه در اوج یادگیری عدم تمرکز حواس موضوعی است که بسیاری از جوانان از آن رنج می ‏برند و دلایل مختلف و متعددی دارد همانطور که خود می ‏دانید تمرکز حواس در هر کاری از ضروریات قطعی به شمار می آید گفتنی است تمرکز حواس …

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد
مقالات
برنامه اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد

تاثیر درس فیزیک در کنکور سراسری چیست ؟ کمتر از ۳ ماه به کنکور سراسری تجربی باقی مانده است . در این میان بسیاری از دانش آموزان به دنبال خواندن منابع صحیح و درس هایی با ضریب بالا هستند تا موفقیت شان را در کنکور سراسری تضمین کنند و به …

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

تماس