توضیح در مورد نحوه ی زدن تست های آموزشی در سایت برنامه اوج یادگیری

نظام جدید شرکت
مقالات

توضیح در مورد نحوه ی زدن تست های آموزشی در سایت برنامه اوج یادگیری

تست های آموزشی مهم ترین قسمت در مرحله ی تست زنی برای کنکور می باشند که روی مسلط شدن کنکوری ها روی مبحث بسیار کمک می کند اما متاسفانه بعضی از دانش آموزان کنکوری این نوع تست رو زیاد جدی نمی گیرند و کمتر سراغش میروند.

در حالی که توصیه مشاوران برنامه اوج یادگیری و امیر مسعودی به شما این است که بعد از مطالعه ی هر درس حتما تست از نوع آموزشی بزنید تا بتوانید از طرفی نکات پنهان داخل تست ها را پیدا کنید و از طرفی بتوانید به خوبی روی مبحث مسلط شوید.

به همین منظور تصمیم گرفتیم در ادامه روش های زدن تست های آموزشی را در سایت اوج یادگیری برای شما بازگو کنیم:

دقت کنید وقتی تست های آموزشی میزنید مهم نیست پاسختان صحیح است یا غلط فقط مهم ترین مسئله یادگیری بیشتر مبحث می باشد.

در این نوع تست نیاز نیست زمان دار تست بزنید و درصد بگیرید چون صرفا می خواهیم درک بهتری از نکاتی که مورد نظر طراح ها کنکور می باشد بدست آورید.

سعی کنید برای تست های آموزشی صرفا از تست های کنمور های سال های گذشته استفاده کنید و تست های تالیفی را برای مراحل بعدی تست زنی قرار دهید.

بعد از اینکه به تست های آموزشی پاسخ دادید به پاسخنامه اون تست هم نگاهی بیندازید این کار باعث می شود نکاتی که مهم است را از پاسخنامه به جزوه ی خود اضافه کنید.

تست ها را برای خود علامت گذاری کنید که تست هایی که دارای پیچیدگی خاصی و نکات مهمی در دل خود هستند در بین تست های دیگر گم نشوند. همچنین این کار باعث می شود بتوانید تست هایی که در آن مشکل داشتید را چندین بار تمرین کنید تا مشکلتان برطرف شود.

مهم ترین قسمت تست آموزشی پیدا کردن نکات داخل تست ها و اضافه کردن آن ها به جزوه یا کتاب درسی می باشد پس این قسمت را بسیار جدی بگیرید و دنبال نکات مهم لابلای تست ها باشید و آن ها را به جزوه یا کتاب خود اضافه کنید.

برای ارتباط با مشاورین موسسه اوج یادگیری کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه

جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه در اوج یادگیری عدم تمرکز حواس موضوعی است که بسیاری از جوانان از آن رنج می ‏برند و دلایل مختلف و متعددی دارد همانطور که خود می ‏دانید تمرکز حواس در هر کاری از ضروریات قطعی به شمار می آید گفتنی است تمرکز حواس …

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد
مقالات
برنامه اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد

تاثیر درس فیزیک در کنکور سراسری چیست ؟ کمتر از ۳ ماه به کنکور سراسری تجربی باقی مانده است . در این میان بسیاری از دانش آموزان به دنبال خواندن منابع صحیح و درس هایی با ضریب بالا هستند تا موفقیت شان را در کنکور سراسری تضمین کنند و به …

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

تماس