توضیح در مورد نحوه ی زدن تست های آموزشی در سایت برنامه اوج یادگیری

نظام جدید شرکت
مقالات

توضیح در مورد نحوه ی زدن تست های آموزشی در سایت برنامه اوج یادگیری

تست های آموزشی مهم ترین قسمت در مرحله ی تست زنی برای کنکور می باشند که روی مسلط شدن کنکوری ها روی مبحث بسیار کمک می کند اما متاسفانه بعضی از دانش آموزان کنکوری این نوع تست رو زیاد جدی نمی گیرند و کمتر سراغش میروند.

در حالی که توصیه مشاوران برنامه اوج یادگیری و امیر مسعودی به شما این است که بعد از مطالعه ی هر درس حتما تست از نوع آموزشی بزنید تا بتوانید از طرفی نکات پنهان داخل تست ها را پیدا کنید و از طرفی بتوانید به خوبی روی مبحث مسلط شوید.

به همین منظور تصمیم گرفتیم در ادامه روش های زدن تست های آموزشی را در سایت اوج یادگیری برای شما بازگو کنیم:

دقت کنید وقتی تست های آموزشی میزنید مهم نیست پاسختان صحیح است یا غلط فقط مهم ترین مسئله یادگیری بیشتر مبحث می باشد.

در این نوع تست نیاز نیست زمان دار تست بزنید و درصد بگیرید چون صرفا می خواهیم درک بهتری از نکاتی که مورد نظر طراح ها کنکور می باشد بدست آورید.

سعی کنید برای تست های آموزشی صرفا از تست های کنمور های سال های گذشته استفاده کنید و تست های تالیفی را برای مراحل بعدی تست زنی قرار دهید.

بعد از اینکه به تست های آموزشی پاسخ دادید به پاسخنامه اون تست هم نگاهی بیندازید این کار باعث می شود نکاتی که مهم است را از پاسخنامه به جزوه ی خود اضافه کنید.

تست ها را برای خود علامت گذاری کنید که تست هایی که دارای پیچیدگی خاصی و نکات مهمی در دل خود هستند در بین تست های دیگر گم نشوند. همچنین این کار باعث می شود بتوانید تست هایی که در آن مشکل داشتید را چندین بار تمرین کنید تا مشکلتان برطرف شود.

مهم ترین قسمت تست آموزشی پیدا کردن نکات داخل تست ها و اضافه کردن آن ها به جزوه یا کتاب درسی می باشد پس این قسمت را بسیار جدی بگیرید و دنبال نکات مهم لابلای تست ها باشید و آن ها را به جزوه یا کتاب خود اضافه کنید.

برای ارتباط با مشاورین موسسه اوج یادگیری کنکور آسان است با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عجیب ترین سوالات کنکور
مقالات
عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است

عجیب ترین سوالات کنکور عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است اوج یادگیری  در این مقاله از سایت رسمی کنکور آسان است برای شما داوطلبان کنکور عجیب ترین سوالات کنکور را آورده ایم در این مقاله با عجیب ترین سوالات کنکور آشنا خواهید شد جای خالی را با …

ظرفیت دانشگاه
مقالات
ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور

ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور ظرفیت دانشگاه های پزشکی کشور از لحاظ پذیرش امیر مسعودی مدرس فیزیک کنکور آسان است در مورد ظرفیت دانشگاه توضیح می دهد: نام دانشگاه : دانشگاه علوم پزشکی تهران ظرفیت رشته : ۱۰۶ آخرین رتبه قبولی منطقه ۱ : ۵۸ آخرین رتبه قبولی منطقه ۲ …

نظام جدید شرکت
مقالات
نظام جدید شرکت کنیم یا نظام قدیم

نظام جدید شرکت کنیم یا نظام قدیم نظام جدید شرکت کنیم یا نظام قدیم کدام بهتر است پاسخ به این سوال دانش آموزان موسسه اوج یادگیری توسط مشاوران اوج یادگیری اگر فارغ التحصیل نظام جدید هستید : اگر فارغ التحصیل کنکور نظام جدید بوده اید طبیعتا شما در کنکور ۹۹ …

تماس