روش هایی برای کسب درصد بالا در فیزیک کنکور در برنامه اوج یادگیری

فیزیک کنکور

روش هایی برای کسب درصد بالا در فیزیک کنکور در برنامه اوج یادگیری

در این مقاله در سایت اوج یادگیری روش هایی را برای شما آورده ایم که شما می توانید با انجام دادن آن ها به درصد خوبی در فیزیک کنکور برسید:

از درس فیزیک در دو نوع در کنکور تست مطرح می شود نوغ اول تست های استدلالی این درس است و نوع دوم تست های محاسباتی به همین منطور شما دانش آموزان برنامه اوج یادگیری نباید مفاهیم فیزیک را صرفا حفط کنید و باید بتوانید به خوبی مفهوم آن را یاد بگیرید.

برای به تسلط رسیدن روی مباحث فیزیک باید بسیار تمرین کنید تمرین هایی که از مباحث مختلف باشد می تواند کمک زیادی به یادگیری فیزیک کند.

به دلیل ححم بالای فرمول های فیزیک خلاصه نویسی از فرمول ها و نکات مهم آن می تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد.

سعی کنید برای حل تمرین های درس فیزیک روش حل تمرین را کامل با استفاده از فرمول نویسی پیش ببرید و فقط با نگاه کردن به حل تست ها نپردایزید.

هنگام محاسبات فیزیک حدالامکان از ماشین حساب استفاده نکنید و محاسبات را خودتان انجام دهید این کار باعث افرایش سرعت محاسبات شما هنگام حل تست ها در کنکور می شود.

بعد از حل تست های آموزشی نوبت به تست های زمان دار می رسد سعی کنید در طول هفته این نوع تست ها را در دستور کار قرار دهید تا بتوانید به مرور زمان تست ها را در کمترین زمان حل کنید.

قبل از شرکت در کلاس پیش خوانی درسی که قرار است داده شود را انجام دهید و بعد از کلاس یا استفاده از دی وی دی آموزشی برنامه اوج یادگیری مطالعه کنید و تمرین های زیادی حل کنید تا بتوانید مطلب را خوب بفهمید.

همچنین قبل از شروع مبحث جدید سعی کنید مرور کوتاهی روی مباحث قبلی داشته باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید