شرکت در کنکور نظام جدید یا نظام قدیم؟ مسئله این است در سایت برنامه زنگ پنجم

نظام جدید
مقالات

شرکت در کنکور نظام جدید یا نظام قدیم؟ مسئله این است در سایت برنامه زنگ پنجم

سوال بسیار رایجی که خیلی از داوطلبای کنکوری این روزها از مشاوران اوج یادگیری می پرسند اینه: کنکور نظام جدید شرکت کنیم یا نظام قدیم؟

این سردرگمی و سوالات از وقتی شروع شد که در کنکور ۹۸ که در گروه نظام قدیم و نظام جدید سوال مطرح شد خیلی از داوطلب ها معتقد بودند که سوالات نظام جدید نسبت به سوالات نظام قدیم راحت تر بوده بعد از کنکور هم این عقیده توسط اکثر دبیران و مشاوران کنکوری تایید شد.

بعد از این اتفاق اعتراض ها و کمپین هایی راه افتاد برای اینکه خود داوطلبان بتوانند انتخاب کنند چه کنکوری شرکت کنند؟نظام قدیم شرکت کنند یا جدید و با پیگیری های بسیار سازمان سنجش موافقت کرد و همین مسئله سبب شد خیلی از داوطلبان پشت کنکوری که نظام فدیم بودند سردرگم بشوند که نظام قدیم شرکت کنند یا نظام جدید؟

در ادامه مقایسه ای بین داوطلبان شرکت کننده در کنکور سال ۹۹ در سایت زنگ پنجم خواهیم داشت:

پشت کنکوری های نظام جدید

دسته اول داوطلبانی هستند که سال ۹۸ زمانی که سال دوازدهم بودند کنکور شرکت کردند و نتیجه دلخواهشون رو نگرفتند برای همین قصد شرکت در کنکور ۹۹ رو دارند. تکلیف این دسته از داوطلبان مشخص است و همون کتاب های دهم و یازدهم و دوازدهم خودشون رو باید بخونند

پشت کنکوری های نظام قدیم که ۲و۳ سال پشت کنکور بودند

بعضی از داوطلبان کنکور نظام قدیم هستند که چندین سال پشت کنکور بودند پیشنهاد مشاوران گیلنا برای این افراد این است که بهتر است در کنکور نظام قدیم خودشون شرکت کنند چون روی مباحث نظام قدیم تسلط خیلی بیشتری دارند و اینکه بخوان دوباره از اول مباحث نظام جدید رو شروع کنند و بخونند زیاد عاقلانه نیست پس بهتر است این افراد به ساده تر بودن کنکور نظام جدید توجه نکنند و با قدرت دو چندان خود را برای کنکور سال ۹۹ آماده کنند.

در کنکور ۹۸ سعی شده بود بیشتر سوالات از مباحث مشترک نظام قدیم و جدید مطرح شود پس عزیزانی که کنکور نظام قدیم شرکت می کنند حتما وقت خوبی روی مباحث مشترک بگذارند و کلید موفقیت آن ها می تواند همین مباحث مشترک باشد

افرادی که بعد از چندین سال دور بودن می خواهند کنکور شرکت کنند

برای افرادی که چند سال از تحصیل و کنکور دور بودند پیشنهاد ما در برنامه یادگیری آسان بهتر است کنکور نظام جدید شرکت کنند و کتاب های نظام جدید را بخوانند چون هم مباحث یک مقدار راحت تر می باشد و هم ممکن است در سال ۱۴۰۰ کنکور نظام قدیم دیگر برگزار نشود و در این صورت در صورت عدم موفقیت در کنکور ۹۹ ضرر خواهند کرد.

عزیزان این نکته را باید توجه داشته باشید اگر شما خود را خوب برای کنکور اماده کنید و روی مباحث تسلط داشته باشید در ان صورت دیگر سختی و آسانی معنی نخواهد داشت و مهم تلاش و پشتکار شماست که شما را به موفقیت می رساند این مقاله برای این رد سایت کنکور آسان آماده شد که بتواند شما را مقداری راهنمایی کند و از سردرگمی در بیایید و در حد امکان سعی شد پیشنهاداتی به شما داده شود ولی تصمیم آخر را شما با توحه به شرایط خودتان بگیرید.

در صورتی که به مشاوره بیشتری در این مورد نیاز داشتید و یا در مورد منابع و برنامه ریزی مناسب با توجه به شرایطتان برای کنکور ۹۹ سوال داشتید می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید تا مشاوران زنگ پنجم و اوج یادگیری و یادگیری آسان شما را راهنمایی کنند.

اگر قصد استفاده از منابع موسسه کنکور آسان و گیلنا و مهندس امیر مسعودی را نیز داشتید می توانید با شماره بالا تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات
جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه

جلوگیری از عدم تمرکز در مطالعه در اوج یادگیری عدم تمرکز حواس موضوعی است که بسیاری از جوانان از آن رنج می ‏برند و دلایل مختلف و متعددی دارد همانطور که خود می ‏دانید تمرکز حواس در هر کاری از ضروریات قطعی به شمار می آید گفتنی است تمرکز حواس …

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد
مقالات
برنامه اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد

تاثیر درس فیزیک در کنکور سراسری چیست ؟ کمتر از ۳ ماه به کنکور سراسری تجربی باقی مانده است . در این میان بسیاری از دانش آموزان به دنبال خواندن منابع صحیح و درس هایی با ضریب بالا هستند تا موفقیت شان را در کنکور سراسری تضمین کنند و به …

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

تماس