کنکور آسان | گیلنا

کنکور آسان - گیلنا

آشنایی با موسسه کنکور آسان – گیلنا و نحوه ی فعالیت آن

موسسه کنکور آسان – گیلنا اولین موسسه در زمینه ی دی وی دی های آموزشی است که ابتکار راه اندازی کلاس درس در منزل را برای دانش آموزان کنکوری فراهم کرده است. موسسه کنکور آسان یا انتشارات گیلنا با بهره مندی از اساتید برتر کشور در زمینه ی کنکور روشی نوین را برای حل تست های کنکوری به ارمغان آورده است که داوطلبان با استفاده کردن از منابع و دی وی دی های مجموعه استاد احمدی می توانند مفهوم دروس را به خوبی یاد بگیرند و سپس می توانند با استفاده از تکنیک های تست زنی ارائه شده سخت ترین تست های کنکوری را در کمترین زمان به جواب برسانند.

اساتید کنکور آسان – گیلنا

گیلنا از اساتید شناخته شده ای مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان و استاد احمدی و… بهره می برد که هر ساله تربیت کننده ی رتبه برتر های کنکوری می باشند. کنکور آسان رتبه برتر های منحصر به فردی را هم در دل خود جای داده است افرادی که با معدل های پایین و از شهر ها و مناطق محروم توانسته اند به بهترین رشته ها و دانشگاه ها برسند.

همه روزه برنامه های تلویزیونی ای نظیر اوج یادگیری ، یادگیری آسان ، زنگ پنجم از تلویزیون پخش می شوند که متعلق به کنکور آسان هستند و شما داوطلبان عزیز می توانید این برنامه ها را ببینید و با تدریس اساتید و نحوه ی کار موسسه کنکور آسان – گیلنا آشنا شوید.

در کنار منابع برنامه های اوج یادگیری ، یادگیری آسان ، زنگ پنجم می توانید از برنامه ریزی رایگان که توسط مشاورین گیلنا به شما داده می شود نیز استفاده کنید و به هدفمند برای کنکور تلاش کنید.

برای ارتباط با مشاورین کنکور آسان برای تهیه منابع آموزشی و دریافت برنامه ریزی رایگان می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید و از بهترین ابزار برای داشتن کنکوری موفق بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید