گیلنا

گیلنا
مقالات

گیلنا

آشنایی با موسسه گیلنا و نحوه ی فعالیت آن

گیلنا اولین موسسه در زمینه ی دی وی دی های آموزشی است که ابتکار راه اندازی کلاس درس در منزل را برای دانش آموزان کنکوری فراهم کرده است .

موسسه کنکور آسان یا انتشارات گیلنا با بهره مندی از اساتید برتر کشور در زمینه ی کنکور روشی نوین را برای حل تست های کنکوری به ارمغان آورده است که داوطلبان با استفاده کردن از منابع و دی وی دی های مجموعه استاد احمدی می توانند مفهوم دروس را به خوبی یاد بگیرند و سپس می توانند با استفاده از تکنیک های تست زنی ارائه شده سخت ترین تست های کنکوری را در کمترین زمان به جواب برسانند.

اساتید گیلنا کنکور آسان

گیلنا از اساتید شناخته شده ای مانند امیر مسعودی و عارف ربیعیان و استاد احمدی و… بهره می برد که هر ساله تربیت کننده ی رتبه برتر های کنکوری می باشند. گیلنا کنکور آسان رتبه برتر های منحصر به فردی را هم در دل خود جای داده است افرادی که با معدل های پایین و از شهر ها و مناطق محروم توانسته اند به بهترین رشته ها و دانشگاه ها برسند.

همه روزه برنامه های تلویزیونی ای نظیر اوج یادگیری ، یادگیری آسان ، زنگ پنجم از تلویزیون پخش می شوند که متعلق به کنکور آسان هستند و شما داوطلبان عزیز می توانید این برنامه ها را ببینید و با تدریس اساتید و نحوه ی کار موسسه کنکور آسان – گیلنا آشنا شوید.

در کنار منابع برنامه های اوج یادگیری ، یادگیری آسان ، زنگ پنجم می توانید از برنامه ریزی رایگان که توسط مشاورین گیلنا به شما داده می شود نیز استفاده کنید و به هدفمند برای کنکور تلاش کنید.

شماره تماس جهت ارتباط با گیلنا

۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰

برای ارتباط با مشاورین کنکور آسان است برای تهیه منابع آموزشی و دریافت برنامه ریزی رایگان انتشارات گیلنا می توانید با شماره ۰۹۱۲۸۹۷۶۰۴۰ تماس بگیرید و از بهترین ابزار برای داشتن کنکوری موفق بهره مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد
مقالات
برنامه اوج یادگیری درمورد تاثیر فیزیک در کنکور توضیح میدهد

تاثیر درس فیزیک در کنکور سراسری چیست ؟ کمتر از ۳ ماه به کنکور سراسری تجربی باقی مانده است . در این میان بسیاری از دانش آموزان به دنبال خواندن منابع صحیح و درس هایی با ضریب بالا هستند تا موفقیت شان را در کنکور سراسری تضمین کنند و به …

مقالات
عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند

عادت هایی که شکست در کنکور را حتمی می کند چه کارهایی باعث شکست در کنکور می شوند عدم برنامه ریزی لازم نیست برنامه ی شما بی نقص باشد ، در دنیای واقعی به جای کمال گرا ها، از کسانی قدردانی می شود که کاری انجام می دهند نا امیدی …

عجیب ترین سوالات کنکور
مقالات
عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است

عجیب ترین سوالات کنکور عجیب ترین سوالات کنکور در سایت کنکور آسان است اوج یادگیری  در این مقاله از سایت رسمی کنکور آسان است برای شما داوطلبان کنکور عجیب ترین سوالات کنکور را آورده ایم در این مقاله با عجیب ترین سوالات کنکور آشنا خواهید شد جای خالی را با …

تماس